Rampel ekibi olarak çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimize bütüncül hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerden biri de fason argon kaynak faaliyetimizdir. Sanayinin bir çok alanında sıklıkla kullanılan kaynak uygulaması Rampel’in deneyimli ve metal üretim departmanı tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Argon Kaynak Hakkında

Rampel argon kaynak, ve kaynaklanmış metal ürünler ve ürün geliştirme konusunda deneyimli bir ekibe ve bir çok endüstride memnum referansa sahiptir. Metal profil, şasi ve sac gibi malzemeler kaynak yöntemi ile birleştirilebilirler. Tecrübeli alüminyum kaynakçılarımız, müşterimizin yeni ürün tasarımlarının ilk aşamalarında veya mevcut üretimlerine katkı sağlayabilecek yeteneklere ve sertifikasyona sahiptir.

Argon Kaynak Hizmetlerimiz

Rampel EN 1011-1 ve EN 1011-4 ile uyumlu kaynak hizmeti sunmaktadır.

Manuel TIG Üretimlerimiz

  • 1000, 3000, 5000 ve 6000 serilerindeki alaşımların kaynak kombinasyonları.
  • 1mm ila 13 mm kalınlıkları arasındaki metal levhaların şerit kaynak işlemleri.
  • 1.5mm ila 6.5 mm kalınlıkları arasındaki metal levhaların uç uca kaynak işlemleri.
  • AlMg ( %5 Magnezyum, Tip 5 ) ve AlSi ( %5 Silikon, Tip 4 ) Dolgu teli seçimi  uygun ana metal kombinasyonu seçimi için yapılır.

Manuel MIG Üretimlerimiz

  • 1000, 3000, 5000 ve 6000 serilerindeki alaşımların kaynak kombinasyonları.
  • 3mm ila 25 mm kalınlıkları arasındaki metal levhaların şerit kaynak işlemleri.
  • AlMg ( %5 Magnezyum, Tip 5 ) ve AlSi ( %5 Silikon, Tip 4 ) Dolgu teli seçimi  uygun ana metal kombinasyonu seçimi için yapılır.

Rampel, müşterilerinin spesifik ürünlerinin üretimi konusunda ihtiyaç duydukları kaynak işlemi prosedür yönetimine ve kaynakçı yetki belgelerine sahiptir.

 

Bize Ulaşın

Argon kaynak, fason üretim, fason argon kaynak, elektrostatik toz boyama, lazer kesim, plazma kesim, abkant büküm, paslanmaz kaynak, gaz altı kaynak, alüminyum kaynak gibi fason üretim hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle irtibat kurarak edinebilirsiniz. İletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize 0212 485 05 35 nolu sabit hattımızdan veya 0532 139 90 63 nolu GSM hattımızdan ve info@rampel.net e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.