Loading

Güvenlik Bariyeri

  • Sağlam çelik konstrüksiyon
  • Birbirine bağlantı seçeneği
  • Farklı renk seçenekleri
  • Farklı tip ve modellerde imal edilebilme seçeneği
  • Ürün üzerine tabela seçeneği
  • Tekerlek ve kauçuk taban opsiyonu
  • Ürün üzerine reflektör bant opsiyonu
  • Sonlandırma bariyerlerinde farklı tip ve boylarda imalat yapılabilir
  • Sonlandırma bariyerlerinin montajı kolaydır.

Metal Güvenlik Bariyeri Modelleri

Güvenlik Bariyeri Nedir?

metal güvenlik bariyeriÇoğu kurum veya kuruluşun araç giriş noktalarında detaylı arama yapılması gerekir. Örneğin; havalimanları, emniyet müdürlükleri, devlet kurumları, isteğe bağlı özel firmalar gibi güvenliğin üst seviyede tutulması gereken noktalarda araçların aranabilmesi adına araçların zorunlu olarak beklemesi gerekir. Bu gibi durumlarda insanlar kendi güçlerini kullanarak araç geçişlerini durduramayacakları için güvenlik bariyeri kullanılması gerekir. Güvenlik bariyeri, mantar veya akordeon bariyerlerle sağlanabiliyor. Araçlar, güvenlik bariyeri olan bölüme geldiklerinde zorunlu olarak duracak, görevliler de aracın alt ve bagaj kısmı aramalarını rahatça yapabileceklerdir. Böylelikle üst seviye güvenlikli bölgelere yapılması planlanan saldırılar da en aza indirgenmiş olacaktır. İnsanlar için üst arama dedektörleri ile X-ray cihazları kullanılırken, araçlar için de bu tarz bir uygulamanın yapılması, özellikle devlet kurum ve kuruluşlarından güvenlik açısından zorunludur. Rampel firması, ürettiği yüksek kaliteli bariyerlerle sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Üstelik güvenlik bariyeri fiyatları da müşterilerine sunduğu kaliteye oranla oldukça uygundur.

Güvenlik Bariyerinin Özellikleri

metal güvenlik bariyeriAraçlar, güvenlik bariyeri olan bölüme geldiklerinde zorunlu olarak duracak, görevliler de aracın alt ve bagaj kısmı aramalarını rahatça yapabileceklerdir. Böylelikle üst seviye güvenlikli bölgelere yapılması planlanan saldırılar da en aza indirgenmiş olacaktır. İnsanlar için üst arama dedektörleri ile X-ray cihazları kullanılırken, araçlar için de bu tarz bir uygulamanın yapılması, özellikle devlet kurum ve kuruluşlarından güvenlik açısından zorunludur. Rampel firması, ürettiği yüksek kaliteli bariyerlerle sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Üstelik güvenlik bariyeri fiyatları da müşterilerine sunduğu kaliteye oranla oldukça uygundur. Ara  geçiş noktalarına en sık konulan güvenlik bariyerleri kollu güvenlik bariyeri ile mantar bariyer sistemidir. Bu sistemlerde araçların kontrol edilmeden geçiş yapabilmesi neredeyse olanaksızdır. Bariyer sistemi olmadan güvenliği sağlamak istiyorsanız, buna benzer bir sistem olan yana kayar kapıları kullanabilirsiniz. Bu yöntem de güvenlik bariyeri işlevi görür. Tüm bunlar tek bir yerden yönetilir, Böylece güvenlik de tek bir merkezden sağlanmış olur.

Mantar bariyer sistemini dilediğini aralıklarla kurarak güvenliği daha da arttırabilirsiniz. Kollu güvenlik bariyerinde ise DZ ve MN olmak üzere iki model bulunmaktadır. Bu modeller de kendi içlerine kol uzunluklarına göre DZ 3, MN 3, DZ 6 ve MN 6 olarak ayrılırlar. Buradaki rakamlar kol uzunluklarının kaç metre olduklarını belirtir. Bunlara ek olarak güvenliği arttırmak için kullanılan bir de MN 5 modeli bulunmaktadır. Rampel, müşterilerine yönelik çözümler sunuyor. İnşaat güvenlik bariyeri, otopark güvenlik bariyeri vs. aklınıza gelebilecek her çeşidi Rampel’de bulabilirsiniz. Üstelik güvenlik bariyeri kiralamafırsatı da sunan firmadan satın alma işlemi yapmak isterseniz de güvenlik bariyeri fiyatları asla kafanızı kurcalamasın. Çünkü fiyatlar oldukça uygun.

Güvenlik Bariyeri Fiyatları

metal güvenlik bariyeriGüvenlik bariyeri, otoparkların girişlerini kontrol altına almak için kullanılmakta olup aynı zamanda otopark güvenliğini de sağlamak için tercih edilen sistemlerin bir parçasıdır. Güvenlik bariyeri yani bir diğer adıyla otopark bariyeri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otopark bariyerlerinin Perkotek tarafından satışa sunulmuş olan iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar Dz ve Mn bariyerlerdir. Dz güvenlik bariyeri fiyatları, MN güvenlik bariyeri fiyatlarına göre daha uygundur. Yani bariyerlerin satışı için her bütçe ayrı ayrı düşünülmüştür. Uygun güvenlik bariyeri fiyatları garantisi ile satışa sunulmuş olan bu bariyerlerin tamamı aynı görevi görmektedir. Güvenlik bariyeri kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklardadır. Kollu güvenlik bariyerinde ise DZ ve MN olmak üzere iki model bulunmaktadır. Bu modeller de kendi içlerine kol uzunluklarına göre DZ 3, MN 3, DZ 6 ve MN 6 olarak ayrılırlar. Buradaki rakamlar kol uzunluklarının kaç metre olduklarını belirtir. Bunlara ek olarak güvenliği arttırmak için kullanılan bir de MN 5 modeli bulunmaktadır. Rampel, müşterilerine yönelik çözümler sunuyor. İnşaat güvenlik bariyeri, otopark güvenlik bariyeri vs. aklınıza gelebilecek her çeşidi Rampel’de bulabilirsiniz. Üstelik güvenlik bariyeri kiralama fırsatı da sunan firmadan satın alma işlemi yapmak isterseniz de güvenlik bariyeri fiyatları asla kafanızı kurcalamasın. Çünkü fiyatlar oldukça uygun.

Otopark giriş alanı ne kadar geniş olursa olsun ya da bu metrelerden herhangi birine uymuyorsa da bariyer kolları ihtiyacınıza uygun uzunluğa getirilebilmektedir. Tasarım olarak da farklı modelleri yer alan güvenlik bariyeri, uzaktan kumanda ile ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Güvenlik bariyerinin uzaktan da kontrol edilebilmesi harika bir avantajdır. Buton kontrolünde iki farklı yöntem kullanılabilir. Bunlardan ilki tek buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tek bir buton bulunur ve butona her basışta bir sonraki komut işler.