Loading

Rulot

RULOT ( KARTON ARABASI ) genellikle yapı marketlerinde kullanılan ve yük taşımaya yarayan bir çeşit market arabası diyebiliriz. Daha çok ağır yükler taşımak için kullanılan bu araç, dayanıklı yapısıyla yüksek güvenlik sağıyor ve ürünlerinize gelebilecek olası zararları en aza indirgiyor. Karton taşıma arabası olarak da bilinen rulot, döner tekerlekli olma özellikleriyle de hareket kabiliyetini artırıyor. Rampel, bünyesinde bulundurduğu geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine, ihtiyaçlarına göre ekipman sağlıyor. Sektörün öncü firmalarından bir tanesi olan Rampel’in internet sitesini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Üstelik, sunduğu rulot fiyatları da oldukça uygun.

Birbirinden farklı çeşidiyle her ihtiyacı karşılayabilecek olan karton taşıma arabaları, sahip olduğu özelliklerle de oldukça tercih edilen bir ürün olma özelliği gösteriyor. İç içe geçebilme özelliğiyle yerden tasarruf sağlayabilir, azaltılmış ses seviyesine sahip hassas rumanlı tekerlekleri sayesinde işletmenizde yapacağınız taşıma ve nakliye işlemlerinizi sessiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacak, ergonomik demonte tasarımlara sahip olan çeşit çeşit rulot modelleri ön plana çıkıyor. Ayrıca katlanabilir rulot çeşidi de yerden tasarruf etmenizi sağlıyor. Eğer siz de işletmeniz karton taşıma arabalarına ihtiyaç duyuyorsanız, kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiş, dayanıklılığı nedeniyle tercih edilebilecek olan rulotlara, Rampel’in internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Karton kutuların hızlı, kolay ve etkili bir biçimde taşınması işleminde kullanılan rulot hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız şayet; rulot çeşitleri, çeşitlerine göre kaç kilograma kadar ağırlık kaldırabilecekleri, katlanabilir rulot imalatı da dahil olmak üzere pek çok bilgi resmi web sitesinde yer alıyor. Kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleriyle satın alma işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi dilediğiniz takdirde güvenli online satın alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Rampel, sunduğu kaliteli ürünlerin yanı sıra rulot fiyatları da piyasadaki diğer firmaların sunduğu fiyatlar karşısında oldukça uygun. İndirimlerden, kampanyalardan ve ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanmak için siz de Rampel’in internet sitesini hemen ziyaret edin.

Rulot Modelleri