Güvenlik bariyerleri genellikle konser alanları, havalimanları ve askeri bölgeler, üretim tesisleri, stadyumlar gibi kalabalık ya da güvenlik tedbirlerinin üst seviyelerde olması gereken yerlerde, düzenin sağlanması adına kullanılan araçlardır. Güvenlik bariyerlerinin işlevsel, modüler yapılara sahip olması son yıllarda kullanılma oranında büyük artışlar yaşanmasını sağladı.

güvenlik bariyeri üreticisiGüvenlik Bariyeri Üretici Çeşitleri

Konudaki ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişi ve kurumların ilk uğrak noktası da her zaman rampel.net oldu. Bu artışlar nedeniyle sektörde malzeme ve işçilik kalitesi düşük birçok yeni şirket ortaya çıkmıştır. Söz konusu güvenlik ve düzenin sağlanması gibi kritik konular mevzubahis olunca şüphesiz ürünün kalitesi de son derece önem taşımaktadır. Rampel.net bu konuda da kullanıcılarına güven vermektedir.

ani kol açıkken butona basıldığında kol kapanır veya eğer kol açıksa da butona basıldığında kol kapanmaktadır. Çift buton kontrolünde ise butonu açmak ve kapamak için iki buton bulunmaktadır. Bir buton kolu açmaya ve diğer buton ise kolu kapamaya yaramaktadır.

Güvenlik bariyeri fiyatları uygunluğu ile bu bariyerler, geçişleri kolaylaştıran farklı pek çok teknik özelliği bulunur. Bunlardan en işe yararlardan birisi de zaman kontrol özelliğidir. Zaman kontrolü ile bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Geçiş kontrolü sağlamak için güvenlik bariyeri ile geçiş tetiklemesi ve kuru kontak da verilebilmektedir. Tüm çevre birimlerine bariyerler kolayca bağlanabilirler. Plazalar, işletmeler, hava alanları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, siteler, askeri alanlar vb. pek çok yerde güvenle kullanılabilen güvenlik bariyeri, tek bir bilgisayar kontrolünde 256 adet bariyeri aynı anda kontrol edebilmenize imkân tanımaktadır. Üstelik güvenlik bariyerlerinin güvenlik sensörü bulunmaktadır. Bu sensör sayesinde bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareket etmesi sırasında bariyer kolu altında herhangi bir cisim bulunması durumunda güvenlik sensörü kolun bu cisimlere çarpmasını engelleyebilmektedir.

Leave a Reply